مقالات اصلی

کپسول های چای 'WORLD FIRST' ساخته شده با استفاده از SABIC'S TRUCIRCLE OL SOLUTION برای پلی پروپیلن دایره ای مجاز

Avoury® ، مارک جدیدی است که توسط Melitta Single Portions راه اندازی شده است ، در حال کار با نمونه کارها و راه حل های SABIC's TRUCIRCLE to برای ایجاد کپسول های جدید چای ارگانیک برتر ، ساخته شده از پلی پروپیلن دایره ای مجاز (PP) است که از مواد اولیه ساخته شده از پلاستیک استفاده شده استفاده می کند. این پرتاب استفاده نوآورانه از کپسول های پلاستیکی چای پلاستیکی بازیافتی و شفاف در صنعت را نشان می داد ، که گام مهیبی در جهت آینده پایدارتر با محصولاتی است که بازیافت آنها آسان تر است و به ایجاد اقتصاد دایره ای برای پلاستیک کمک می کند.
Avoury® یکی از اولین شرکت هایی بود که راه حل پیشگامانه SABIC TRUCIRCLE را برای کوپلیمر مدور PP - SABIC® QRYSTAL که کپسول ها را از مواد بازیافتی پس از مصرف ایجاد می کند ، اتخاذ کرد. این کپسول ها به طور خاص برای دستگاه جدید چای Avoury® One ساخته شده است که در اواخر سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه شده است ، که مصرف کننده را قادر می سازد فقط با یکبار فشار دادن یک فنجان چای برتر بسازد. کپسول های چای شفاف ، تجربه مصرف کننده را یک قدم جلوتر می برد و به آنها اجازه می دهد تا نه تنها چای با کیفیت بالا را بچشند بلکه آن را درون کپسول نیز ببینند.
هولگر فلدمن ، مدیر عامل شرکت Melitta Singles Portions: "ما به طور طبیعی می خواهیم از یک تجربه چای استثنایی اطمینان حاصل کنیم و می خواهیم ثابت کنیم که امکان استفاده مسئولانه از منابع وجود دارد. با کپسول های چای Avoury می توان هر دو را ثابت کرد. "
نمونه کارها و خدمات SABIC TRUCIRCLE یک نقطه عطف قابل توجه در سفر به سمت بستن حلقه و ایجاد اقتصاد دایره ای برای پلاستیک ها است. این نوآوری های دایره ای SABICs را به نمایش می گذارد و می تواند به تولیدکنندگان کمک کند تا با استفاده از مواد پایدار ، ضایعات پلاستیکی را کاهش دهند. نمونه کارها TRUCIRCLE شامل طراحی قابلیت بازیافت ، محصولات بازیافتی مکانیکی ، محصولات دایره ای مجاز از بازیافت مواد اولیه پلاستیک استفاده شده و محصولات تجدید پذیر تجدید پذیر از مواد اولیه مبتنی بر زیست است.


دکو توس